ODSZKODOWANIE ZA BŁĘDY W SZTUCE BUDOWLANEJ

OFERTA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w polityce prywatności

OPIS USŁUGI:

Nieprawidłowo wykonana umowa związana z wykonaniem robót budowlanych lub wykończeniowych, ale także wykonania mebli na wymiar lub innych usług w mieszkaniu lub domu powoduje wiele problemów dla osób, które czekają na zakończenie prac.

Z jednej strony jest to stres związany z brakiem możliwości realizacji planów. Z drugiej strony realne straty finansowe związane z opóźnieniem w wykonaniu prac. Najczęściej w skład tych strat wchodzi: koszty ekspertyz fachowców stwierdzających wady, koszt utraconego materiału, koszty związane z koniecznością dłuższego zamieszkiwania w wynajmowanym mieszkaniu, czynsz płacony za mieszkanie, które nie nadaje się do zamieszkiwania czy też koszty wykonania prac poprawkowych.

Umowa o wykonanie robót budowlanych lub wykończeniowych dodatkowo może zawierać kary umowne za opóźnienie w wykonaniu prac. Dlatego warto z takimi firmami spisywać umowy, a chociaż mieć potwierdzenie najważniejszych kwestii: zakresu prac, terminu wykonania i ceny.

W ramach naszych usług staramy się pomóc klientom wyegzekwować właściwą realizację prac, a także jeśli to konieczne odpowiednie odszkodowanie, które pokryje poniesione straty. Stoimy bowiem na stanowisku, że skoro ktoś zobowiązał się do wykonania umowy, powinien zrobić to w sposób fachowy i profesjonalny, a jeśli tego nie robi – winien liczyć się z potrzebą naprawienia szkód wywołanych swoimi błędami, a często wręcz oszustwem.

ZAKRES USŁUGI:

ANALIZA SPRAWY

PROWADZENIE NEGOCJACJI I POSTĘPOWANIA UGODOWEGO

PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW

WYSTĄPIENIE DO SĄDU

REPREZENTACJA W SĄDZIE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W pierwszej kolejności analizujemy sprawę i oceniamy sytuację prawna naszych klientów. Wskazujemy im jakie prawa im przysługują, czego mogą się domagać i w jaki sposób. Zazwyczaj też szukamy płaszczyzny porozumienia pomiędzy naszym klientem, a firmą wykończeniową, stolarzem lub innych fachowcem. Dzięki temu są bowiem szanse na uniknięcie kosztów postępowania sądowego. Kierujemy także sprawę pod kątem formalnym i prawnym unikając błędów, które mogą kosztować przegraną ewentualnego procesu. Mając dostęp do fachowców jesteśmy w stanie uzyskać dla naszych klientów rzetelne i fachowe opinie eksperckie, jeśli sprawa ich wymaga. W końcu – jeśli jest taka konieczność, występuje w imieniu naszych klientów do sądu.

Każdy kto przez chwilę oglądał program „Usterka” wie jednocześnie, że „fachowców” którzy obiecują dużo, a ostatecznie wykonują prace w sposób nieakceptowalny, niezgodny z jakimikolwiek standardami i sztuką budowlaną. Niestety zdarza się to także dużym i renomowanym graczom świadczącym usługi wykończenia wnętrz. Dzięki naszym usługom możesz skutecznie dochodzić swoich praw od osób, które Cię oszukały zapewniając pięknie wykonanie prac remontowych, a zostawiając Cię z problemem. Nie powinieneś odpuszczać w takich sprawach, bo gdy to zrobisz tracisz swoje pieniądze i czas. Jednocześnie czasem nie warto poświęcać swojej energii, gdy zaniedbałeś formalności związanych z zawarciem umowy o wykonanie prac lub Twój przeciwnik jest w sytuacji, że i tak nie zwróci Ci żadnych pieniędzy. Nie szukaj pomocy u przypadkowych ludzi, skonsultuj z nami sprawę, a wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie.